]> Nabídka práce | Agentka.cz
Agentka.cz Logo
Úvod - Hradec Králové - Sociální pracovník/-ice

Sociální pracovník/-ice

Tel: +420 777 807 051 
Miroslava Pávková

Společnost Občanské sdružení Salinger hledá nové zaměstnance na pozici Sociální pracovník/-ice v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel: Občanské sdružení Salinger
Adresa pracoviště: Gočárova třída 1620, 500 02 Hradec Králové
Úvazek: , jednosměnný provoz
Plat: 100 - 125 Kč
Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Další informace:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE
- PP na dobu určitou, od ledna 2018 do prosince 2018 s možností prodloužení, Hradec Králové a okolí
- Náplň práce: pracuje s rodinami ohroženými sociálním vyloučením ambulantní i terénní formou. Je klíčovým pracovníkem rodin, poskytuje základní sociální poradenství, monitoruje lokality, aktivně vyhledává a oslovuje potencionální klienty, provádí administrativu spojenou s výkonem činnosti, podílí se na prezentaci služby i organizace a aktivně spolupracuje s návaznou sociální sítí, naplňuje standardy kvality sociálních služeb.
- Požadujeme: vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách v platném znění, aktivní znalost standardů kvality sociálních služeb i SPO, zákona č. 108/2006 Sb. a zákona č. 359/1999 Sb. v platném znění, schopnost týmové i samostatné práce, dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti, trestní bezúhonnost, počítačová gramotnost, ŘP skupiny B (aktivní řidič)
- Nabízíme: stabilní a dobré finanční ohodnocení, zajímavou a různorodou práci v sociální oblasti, prostor pro seberealizaci, prohlubování a zvyšování kvalifikace, práci pod supervizí i metodickým vedením, zázemí v administrativní budově v centru, možnost pracovat v organizaci s 20letou tradicí, pružnou pracovní dobu
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- náležitosti přihlášky do výběrového řízení: strukturovaný životopis s prohlášením: "Souhlasím s poskytnutím osobních údajů uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení organizace Salinger, z.s..", motivační dopis v rozsahu A4 s osnovou: motivace pro danou pracovní pozici a práci s cílovou skupinou Centra Síťovka, proč bych měl/a získat danou pozici právě já, čím bych mohl/a přispět Centru Síťovka, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti, popř. scan výpisu rejstříku trestů (ne starší, než 3 měsíce)
- Vše zasílejte na email: centrum.sitovka@salinger.cz
- Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Výtisková, tel.: 777 807 051
- Pokud nebude přihláška obsahovat výše uvedené náležitosti, nebude uchazeč přizván k výběrovému řízení. Osobní dokumenty uchazečů se bezprostředně po ukončení výběrového řízení vracejí zpět uchazečům nebo skartují. K výběrovému řízení budou pozváni pouze vybraní uchazeči.

Máte zájem o tuto práci?

Volejte zaměstnavateli:
Tel: +420 777 807 051 
Kontaktní osoba: Miroslava Pávková

« Zpět na výpis nabídek

Úvod - Hradec Králové - Sociální pracovník/-ice
©2018 Agentka s.r.o. O Agentce

Zobrazit pro
Mobil | Klasicky